Takvim

TAKVİMLERİNİZ MÜŞTERİLERİNİZE SUNULACAK EN GÜZEL HEDİYEDİR !
Yılbaşına birkaç ay kala en çok talep edilen ve müşterileriniz tarafında da rağbet gören promosyon malzemesidir takvim. Duvar ve masa takvimi olarak ikiye ayırabiliriz ve her iki kategoride de tasarım çalışmalarımız mevcuttur. İstanbul takvim baskı firması olarak müşterilerimizin İstanbul kurumsal takvim ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretiyoruz.
 
TAKVİM SİPARİŞİNDE GEÇ KALMAYIN !
Her senenin başına doğru hummalı bir çalışmaya giren müşterilerimize, kurumsal masa ya da duvar takvim siparişlerini en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Öte yandan, takvim siparişlerinizi son dakikaya bırakmamanızı tavsiye ediyoruz. Tasarım ve üretim sürecinde yaşanacak olası yoğunlukların önüne geçebilmek adına siparişlerinizi erken alabiliyor ve istediğiniz zamanda İstanbul toplu takvimsiparişinizi teslim edebiliyoruz.
 
YENİLİKÇİ TAKVİM TASARIMLARI
İstanbul takvim baskı çalışmalarında her sene çıkan yenilikleri sizlere sunuyoruz. Modern takvim tasarımlarınızı müşterileriniz çok beğenecek. İstanbul toplu takvimsiparişleriniz için bizimle iletişime geçebilir ve ihtiyaçlarınızı belirlemenize yardımcı olabiliriz.

Takvim