Insert

Insert baskı tasarımı ve üretimi, son zamanlarda firmalar tarafından oldukça fazla kullanılan iki kavram haline gelmiştir. Perakende sektörünün oldukça yoğun talep ettiği insert ürünü, firmaların indirim bilgileri ve promosyon kampanyaları hakkında bilgi verme amacıyla üretilir.

Insert baskı firması olarak perakende sektöründeki müşterilerimize ekonomik insert baskı çözümleri sunuyoruz. Insert baskısının nasıl olması gerektiğine dair; boyut, renk ya da kalitesi hakkında kafanızda herhangi bir soru işaretiniz var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul insert baskı firması olarak size en uygun çözümü aktaralım. Müşteriye dokunan kalıcı çözümlerimiz ile İstanbul insert matbaa arayışınıza son verebilirsiniz.

Insert baskı firması olarak hızlı süreçlerle üretim sürecimizi kısaltmaya yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Her zaman müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarınız karşılamaya yönelik yenilikçi çalışmalara imza atıyoruz. İstanbul insert matbaa firmaları arasındaki markamızın örnek profesyonel kadrosu ile en kaliteli insert baskısını en kaliteli üretim ile sunuyoruz.

 

İnsert basımı
İnsertler genelde perakende mağazaların veya marketlerin, müşterilerine anlık ya da haftalık indirimde olan ürünlerini, promosyonlarını ve kampanyalarını anlattıkları tek sayfalık veya çok sayfalı baskılı föylerdir. İnsert baskısı genelde haftalık veya on beş günlük periyotlar ile tekrarlanmaktadırlar.

İnsertler genelde bol resimli ve dört renkli basılmaktadırlar. Kağıt tercihinde ince 80-90 gr. ölçülerinde kuşe kağıtlar kullanıldığı gibi, 110 gramaj kağıtlar da bazen talep edilmektedir. Sık bir şekilde değişik bilgiler ile basıldıklarından, baskı içinde çok özel tasarımlar istenmemektedir. Grafik tasarımda oluşturulan sayfa düzenine, genelde başka ürünlerin ilave edilmesi veya eski ürünün çıkarılıp yenisinin katılması ile baskıya girerler. İnsert basımında önemli olan nokta, baskı kalitesi ve renklerin canlılığıdır. Her markette alışveriş yapıldıktan sonra, çantanıza atılan veya evinize posta ve gazete yolu ile gelen insertler, okunaklı, canlı renkli ve kaliteli kağıttan imal edilirse daha fazla dikkat çekmektedir. Bu yüzden, yapılan tasarım ve diaların yerleşimi çok önemlidir. Ayrıca çoğu marketin yaşadığı, imla ve yanlış fiyat bilgileri firma sahiplerini zarara uğrattığı kadar prestij kaybına da neden olabilmektedir.

Bu nedenle, insert basımında dizgi yapan kişinin dikkati çok önemlidir. İnsert baskısında kullanılacak olan resimlerin çözünürlükleri yüksek olmalı ve baskıda netliği verebilmesi, bir diğer önemli konudur. Resimler eğer opak olarak kullanılırsa baskı kalitesi düşecektir. Genelde insertlerde çok resim kullanıldığından, dia olarak resimlerin bol miktarda çekilmesi gerekmektedir. Resimlere uyacak olan fon renkleri, resimleri daha öne çıkaracak şekilde planlanmalıdır. Metinlerde mümkün olduğunca az ve öz bilgi vermek, insert içinde sade kalabilmek ve sadeliğin içinde dikkat çekmek önemlidir. Fakat, bu işlem profesyonellik ve estetik duygusu istemektedir. Bu nedenle de her matbaa da bu uygulamayı yakalamak zordur. Profesyonel ve sizi iyi yönlendiren bir basım evi, bu konular hakkında bilgi ve zevk sahibidir. Çünkü basım işi aynı zamanda görsel bir sanattır.

İnsert Tasarımı ve İnsert Üretimi

İnsertler veya market İnsertler genellikle perakendecilerin müşterilerine kendi ürünlerini, fiyatlarını tüketiciye sunduğu en etkili reklam ve tanıtım biçimidir.

İnsert perakendecilerin, Marketlerin indirim dönemlerinde, indirimdeki ürünlerini veya çeşitli kampanyalarını ve firma hakkında müşterilerine bilgilerini ulaştırabilmek için kullanılan bir ilan İnsert ve insert şeklidir.

Son yıllarda İnsert ve market insert perakendecilerin hem de üreticinin kullandığı etkin bir tanıtım reklam aracı olarak kullanılmaktadır. İnsert fiyatları katalog fiyatlarına oranla daha uygun olması perakendecileri İnsert daha yönlendirmiştir.

İnsertlerin maliyeti uygun olma sebebi daha ince kağıtlara basılmasıdır. Baskı parlak ve renkli olması çok önemlidir. Katlamalı ya da çok sayfalı zımbalı olarak ta üretimi yapılmaktadır.

İnsert ve market insert çeşitlerinde en uygun ve en iyi tasarım garantisi verilmektedir.

Uygun Fiyata İnsert Baskı 
 

Dilerseniz yapacağınız bütün siparişler içerisinde İnsert baskı genel olarak perakende sektöründe hizmet veren firmalar tarafından ürünlerin tanıtımını yapabilmek için kullanılmaktadır. Özellikle dönemsel olan kampanyaların duyurusunu yapmak ve kısa süreç içerisinde dönüş alabilmek için oldukça etkili olan pazarlama ürünüdür. İnsene baskıların yaratacağı avantajlar hem bir broşür gibi el ilanı olarak dağıtılabilmesi hem de firmaların uygun şekilde dağıtılabileceği avantajları bir arada yaşatabilir.

A4 İnsört fiyatları izlemeniz için düzgün bir şablon hazırlanması için, iyi bir tasarım aşaması geçebilir. Firmanız için en uygun tercihleri yapmanız için kaliteli tercihler bulunabilir. Firmalara düzgün çözümler üretmek için tercih yapabilirsiniz. Bugüne özel fırsatlardan faydalanmayı sürdürebilirsiniz.

Insert