6009

Hizmetlerimiz

Matbaa
Herşey kağıt üzerinde başlar; Bize göre matbaacılık, büyük bütçeler ile beklenen bir etki değil, optimum bütçeler ile beklenenden de iyi bir etki yaratabilmektir. Aref Medya bir tam hizmet reklam ajansıdır. Kurumsal hizmet kapasitesi, Türkiye’de ve Dünya’da birçok firmaya etkili ve özel işler yapmasına vesile olmuş. Kreatif ekibi; müşterilerinin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarına hizmet vermektedir. Aref Medya tüm bunları mümkün olan en düşük bütçeler ile yapar! İşte bu yüzden müşterilerimizin markalarına en az onlar kadar iyi bakıyoruz. Biz düşünmeyi, tasarlamayı, yazmayı, çizmeyi, okumayı, sormayı, araştırmayı, merak etmeyi, ve çözümler üretmeyi seven insanlarız. Kağıt üzerinde kalırsa bitmez...

Karton Çanta Üretimi
Sunum sizin için önemliyse biz yanınızdayız. Unutmayın nasıl sunduğunuz önemlidir. Çevre dostu geri dönüşümlü karton çantaların üretimi tam otomatik makinelerde yapılmaktayız Özel kağıt çantaar, Kraft kağıt çantalar, brsitol karton çantalar, Krome karton çanları moda ve giyim sekörü, yiyecek sektörü, mobilya sektörü, eğitim sektörü, kozemetik ve aksesuar sektörü için üretiyoruz. Eğer sorun çanta ise kafanıza takmayınız.

Karton Kutu İmalatı
Baskılı, baskısız firmanıza özel kutular üretiyoruz. Yüksek kalite , ekonomik fiyat. Sunum sizin için önemliyse yanınızdayız Tekstil, kravat, ayakkabı,nevrsim, hediyelik,kitap,promosyon, mum, kuyumcu, pastane, çikolata, pizza, pide kutuları üretiyoruz.. Kutu yapmayı seviyoruz.

Etiket
12 Renk ve 20 cm ene kadar Tafta,Twill, Saten Damask dokusunda kesme, katlama ve yumuşak kenarlı yüksek kaliteli dokuna etiket. Bütün kalınlık, ebat ve şeklillerde Karton Etiket. İsteğe bağlı olarak ofset baskının yanında vernik veya UV lak işlemi uygulanabilir. Polyester,saten naylon ve akmaz kumaşlara her türlü baskı etiket. Arzuya göre rulo veya sıcak kesim olarak uygulanabilir. *EİP Ekspres İmalat Programı ile acil ihtiyaçların 24 saat içinde teslimi.
Kartela Başlığı
Kumaş ve perde üreticilerin ihtiyacı olan kartela başlığı üretiminde sektörün önde gelen imalatçılarındanız. Size özel kartela başlığı ihtiyaçlarınızda tecrübemize güvenebilirsiniz. Uygun fiyat ve hızlı çözümlerle neler yapavileceğimizi arayın anlatalım..

q