Cepli Dosya

Kurumsal kimliğinize uygun tasarımlarla markanıza ait İstanbul cepli dosyakapsamında siparişlerinizi en hızlı şekilde size teslim ediyoruz. Cepli dosya tasarımçalışmamız ile müşteri toplantılarınız ve özel etkinliklerinizde ciddi ve zarif bir görünüm kazanın, kurumsal yapınızla göz doldurun tutun.
Herhangi tasarımı çalışması yapılmamış markalarınız için de profesyonelliğini kanıtlamış ekibimiz cepli dosya tasarım çalışması gerçekleştirebilir.
İstanbul Cepli Davetiye
 Her türlü ihtiyacınıza yönelik özgün çözümler ve yenilikçi cepli dosya tasarımçalışmalarımız ile hizmetinizdeyiz. Tasarımı tamamlanan cepli dosyaların, İstanbul cepli dosya baskı işlemlerini de birebir yürütüyoruz. Böylelikle, tasarım ve üretim sürecinde karşılaşabileceğiz her türlü sorun ve problem ile karşılamanızın önüne geçiyoruz.
Baskı kalitemiz ile her zaman istenilen sonuçları almayı taahhüt ediyoruz. Her kategoride olduğu gibi cepli dosya tasarım çalışmalarımızda da %100 müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.Günümüzde iş dünyasında elde edilmesi en önemli şeylerden biri değerli bir marka imajıdır. Marka imajı ve kurumsal kimlik, ancak uzun zamana yayılan çeşitli pazarlama aktiviteleriyle oluşturulabilir. Şirketler cepli dosya yaptırarak da kurumsal kimliklerine ve marka imajlarına katkıda bulunabilirler. Sunumlar, dosyalar ve teklifler müşterilere bu dosya içinde verilir. Firmalar, toplantılara bu dosyalarla girerler. Diğer tanıtım materyallerini müşterilerine bu dosya içinde sunarak daha etkileyici olurlar.
Cepli dosyalar şirketinizin dış ilişkilerinde kurumsal imajınızı temsil eden önemli öğelerden bir tanesidir. Fuarlarda ürün ve hizmetlerinizi anlatan broşür, el ilanı, katalog gibi tanıtım malzemeleri toplu olarak vemenize olanak sağlayan cepli dosya; önemli evraklarınızın da deforme olmadan taşınmasında faydalıdır.

Sunum dosyaları, cepli dosyalar

Firmaların müşterilerine teklif verirken veya kendilerini anlatırken ilk tanışmada verdikleri, içinde teklif olan antetli kağıtların ve firma hakkında CD‘lerin, bilgilerin olduğu dosyalara sunum dosyası veya cepli dosya diyoruz. İç kapakta CD, kartvizit eklenen, içine konulan evrakları ve kağıtları düşürmeyecek bir cep bulunmaktadır. Genel olarak kalın kağıtlardan ve evrak çantalarına sığacak boyutlarda basılmaktadır.

Genelde sunum dosyalarında, cepli dosyalarda ön yüzlere baskı istenilmektedir. Fakat dosya içine ek olarak baskı istenilirse maliyetleri biraz artmaktadır. Sırf dış yüzey baskılı olursa fiyat ekonomik olmaktadır. Sunum dosyalarında, cepli dosyalarında genelde Kuşe kağıtlar veya Amerikan Bristol kağıtlar kullanılmaktadır. Amerikan Bristol kağıtların arka yüzeyine baskı yapılamadığından, genelde tek yüz baskı yapılacak olan sunum dosyalarında, cepli dosyalarında kullanmak daha iyi sonuç vermektedir. Çoğunlukla, 300-350 gr. seviyesinde kağıt kullanmak gereklidir. İçinde taşınacak olan antetli kağıt veya CD’lerin korunması açısından kalın kağıt seçmekte fayda vardır. Kalın kağıtlar kırım uygulaması ile daha güzel durmaktadırlar. Kağıt kartelalarından daha farklı kağıtlar da seçilerek baskı yapılabilmektedir. Sunum dosyaları, cepli dosyaları için, Lak, Selefon, varak baskı veya gofre istenilebilmektedir.

Bu tarz uygulamalar sunum dosyalarını, cepli dosyalarını daha şık ve kaliteli göstermektedir. Genelde, sunum dosyalarının içinde bulunan kapaklarda ve dosyanın görselliğinde farklı kesim de istenilebilmektedir. Grafik tasarımda yapılan, farklı tarzlarda çalışmalar ile benzersiz tasarımlar ortaya çıkabilmektedir. Dosya üzerine silme renk atılarak dia veya logo yerleştirilmesi, hologram baskı veya kabartma (gofre) sunum dosyalarının baskılarında çok şık etkiler yaratmaktadır. Grafik tasarımda, bilgisayar üzerinde yapılan dosya yerleşmesinde mümkün olduğunca az ve renklerin kullanıldığı tasarımlarda, logonuza en fazla uyan rengi görebilir ve baskı sonrasında dosyanızın nasıl gözükeceği konusunda fikir alabilirsiniz. Böylece içiniz rahat bir şekilde sunum dosyanızı, cepli dosyalarınızı bastırabilirsiniz.

Firmanızın kurumsal kimliği içinde olan sunum dosyaları, sizin kalitenizi ve tarzınızı belirlediğinden çok önemli bir ayrıcalık yaratmaktadır. Gelişen piyasa ekonomisinin bozukluğu ve çalışma şartlarının ağırlığı, bizleri diğer firmalar ile rekabete götürmektedir. Bütün kurumsal baskılı materyalleriniz, bu konularda size diğer firmalardan daha farklı bir anlayış ve bakış açısı getirecektir. Sunum dosyalarında, kaliteli baskı yapan ve renk kartelasının her tonunu başarı ile uygulayan Aref Medya olarak daima yanınızdayız.

Cepli Dosya