8
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-8,mkd-core-2.0.1,mikado-core-2.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,onyx-ver-3.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_470,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Hakkımızda

Hakkımızda

“Aref Medya Dış Ticaret San. Ltd. Şti. 2000 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. Firmamız dünyanın birçok ülkesinde nitelikli firmalar ile ticaret alanında faaliyet göstermektedir. Yaptığı distribütörlük antlaşmaları ile ithalat ve ihracat faaliyetleri sürdürmektedir Her biri kendi dalında uzman kadrosu ile müşterilerine güler yüzle hizmet etmektedir.

MİSYONUMUZ

2000 yılından günümüze kadar sürdürdüğümüz baskı maceramızda sağlam adımlarla ilerlemiş, yaptığı her işin arkasına imza atma gururunu yaşamış olan Aref Medya; dünyanın en önemli iletişim mecralarından biri olduğuna inandığımız reklam, tanıtım, matbaa ve baskı anlamında tam hizmet mantığı ile bugün Topkapı’da bulunan üretim üssünde, tabaka baskı ve rotasyon çözümlerinden, mücellit, kesim, laminasyon, kırım, katlama, paketleme ve dijital baskının tamamını kendi bünyesinde bir araya getirmiş, sizi ve ürünlerinizi daha anlaşılabilir, güvenilir ve ulaşılabilir kılmak için yenilikçi bir bakış açısıyla hareket etmektedir.

VİZYONUMUZ

Bir medya ajansından beklenen en önemli önceliğimiz işimizi doğru ve şeffaf bir şekilde yapmaktır. Sunduğumuz hizmet ve kalitemiz ile kurulduğumuz ilk günden itibaren, müşterilerimizle geliştirdiğimiz güven ilişkisi sayesinde uzun süreli iş birlikteliklerine imza atmaktayız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Profesyonellik: Her biri alanında uzman ve tekniksyen’lerden oluşan ekip; gerçek bir “baskı atölyesidir”. Titizlik: Farklı sektörlerden gelen her iş uzman grafikerler tarafından titizlikle projelendirilir ve sonra ana metne bağlılığı ve genel terminolojik doğruluğu garanti etmek için dâhili kontrolden geçirilir. Zamanındalık: En acil işler için de mutabık kalınmış teslim tarihlerine %100 uymayı garanti ederiz. Acil teslimler yönetimi: Takımımızda olan iç ve dış çalışanlarımız güvenilir organizasyonumuz sayesinde uzun ve karmaşık projeleri bile çok kısa süre içinde yönetirler. Gizlilik: Müşterilerimize ait bilgi ve projelerin işlenmesinde mutlak gizlilik garanti ederiz. Çok sektörlülük: Geniş deneyimimiz sayesinde tekstil, hukukfinans, tıp-bilim ve teknik-bilişim, reklâm, moda ve tasarım vb. gibi en farklı konuları ele alacak kapasitedeyiz. Çok ortamlılık: En gelişmiş bilgisayar destekli Adobe yazılım ve programlarını (lisanslı olarak) kullanırız. İçeriklerin dikkatli lokalizasyonu: Hedef kitleleri derinlemesine tanımamız, spesifik kültürel değişkenliklere göre uyarlamamızı sağlar. İki kelimeyle TAM KALİTE. ‘’çünkü; müşterilerimiz ve biz ilklerin öncüleriyiz.’’ Aref Medya bünyesinde çalışan koordinatörler küresel düzeyde dış işgörenler ağı arasındaki güçlü sinerji sayesinde; maksimum kalite, zamanındalık ve gizlilik garanti ederek 360°’lik bir hizmeti sunar.

AREF MEDYA DİYE YAZILIR, KALİTE DİYE OKUNUR.

1978
satisfied customers
4176
sales made
953
team members
2569
hours spent

Aref Medya

2000 yılından günümüze kadar sürdürdüğümüz baskı maceramızda sağlam adımlarla ilerlemiş, yaptığı her işin arkasına imza atma gururunu yaşamış olan Aref Medya; dünyanın en önemli iletişim mecralarından biri olduğuna inandığımız reklam, tanıtım, matbaa ve baskı anlamında tam hizmet mantığı ile bugün Topkapı’da bulunan üretim üssünde, tabaka baskı ve rotasyon çözümlerinden, mücellit, kesim, laminasyon, kırım, katlama, paketleme ve dijital baskının tamamını kendi bünyesinde biraraya getirmiş, sizi ve ürünlerinizi daha anlaşılabilir, güvenilir ve ulaşılabilir kılmak için yenilikçi bir bakış açısıyla hareket etmektedir.

 

Müşteri Yorumları