Deri Etiket

Deri etiketi tekstil sektöründe sıkça kullanılmaktadır. Deri etiketi, deri malzemenin üstüne farklı baskı seçenekleri uygulanarak ortaya çıkan tasarım etiketlerdir.
 
Deri etiketi özellikle kot pantolonlarda tercih edilen etiket türüdür. Kot pantolonların, arka dış kısmında yer aldığı için de deri etiketi tasarımları, markaların bilinirliliği açısından çok önemlidir. Deri etiketi sadece kot pantolonlar için değil aynı zamanda kot kumaşı ile üretilen ceketlerde de sıklıkla kullanılır. Deri etiketidiğer etiket türlerine göre dayanıklı olması sebebiyle tercih edilmektedir.
 
Kaliteli ve dayanıklı malzemeleri kullandığımız deri etiketi ürünlerimiz senelerce, tasarım formunu kaybetmez ve markanızın logosu silinmez.
 
İstanbul deri etiketi üretiminde müşterilerimize onlarca çeşit tasarım ve ölçüde deri etiketi seçeneği sunuyoruz. Markanızın kurumsal kimliğine uygun tasarımlar profesyonel kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız, deri etiketitaleplerinize çok hızlı cevap verir ve gerekli tasarım çalışmalarını yapabilmektedir.

JAKRON ETİKET
Bu ürünümüzle ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşın. İstanbul Deri Etiket Firması olarak Jakron Etiket baskı hizmetinde en iyisi biziz!
DERİ ETİKET
Bu ürünümüzle ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşın. İstanbul Deri Etiket Firması olarak Deri Etiket baskı hizmetinde en iyisi biziz!

Deri Etiket