Küp Bloknotları

Promosyon malzemesi olarak müşterilerinize göndermek ya da şirketinizin ofis masaları için bloknot siparişi verebilirsiniz. Promosyon kategorisinde sıklıkla düşünülen küp bloknot, bir çok kişinin oldukça fazla kullandığı bir üründür. Küp bloknot ihtiyaçlarınıza en hızlı üretimi sunuyor ve çok kısa sürede küp bloknotsiparişlerinizi teslim ediyoruz.
UYGUN KÜP BLOKNOT FİYATLARI
Küp bloknot ürünün promosyon malzemesi olarak düşünülmesinin önemli bir faktörü, sunulan fiyat aralığıdır. Hem kullanım alanının yaygınlığı hem de küp bloknot fiyatlarının oldukça ekonomik oluşu firmaların küp bloknot siparişini artıran ilk kriterdir.
İstanbul küp bloknot üretiminde müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ürün seçeneklerimiz ile farklı tasarımlar sunuyoruz. Küp bloknot üretiminde mutlaka kurumsal kimlik renklerinize uygun olmasına dikkat ediyoruz. Küp bloknottasarımına yönelik onlarca çeşidi siz müşterilerimiz için sunuyor beğendiklerinize paralel, markanıza özel, küp bloknot tasarım ve üretim yapıyoruz.
Bloknot denilince akla defter olarak işyerlerinde hem not almak hem de promosyon amaçlı kullanılan ürünler gelir. Farklı standartlarda üretilebilen bloknotlar, özellikle firma logosunu üzerinde barındırdığından dolayı, firma reklam ve promosyon matbaa ürünü olarak farklı sektörlerdeki şirketler için büyük öneme sahiptir. Bloknot basımı, ebat, amaç ve kullanım özellikleriyle saymakla bitmeyen model çeşitleri mevcuttur.
En uygun bloknot fiyatları ile zengin alternatifli çalışmalarla gelişerek pek çok çeşit altında üretimi gerçekleştirilen tasarımlar, Stantlı Bloknot, Takvimli Bloknot, Kalemlikli Bloknot, Ataşlı Bloknot, Spiralli Bloknot, Mouse Pad’li Bloknot, Magnetli Bloknot, Mıknatıslı Bloknot, Parfümlü Bloknot, Kokulu Bloknot, Telli Bloknot, Ahşap Kapaklı Bloknot, Post-it’li Bloknot, Küp Bloknot, Geri Dönüşümlü Bloknot diye firmanın amacına uygun olarak hizmetinize sunduk.

İletişim

TEL:
+90(212) 481 1600
E-Mail:
info@arefmedya.com