CEPLİ DOSYALARINIZ İLE MÜŞTERİ TOPLANTILARI

Kurumsal kimliğinize uygun tasarımlarla markanıza ait İstanbul cepli dosyakapsamında siparişlerinizi en hızlı şekilde size teslim ediyoruz. Cepli dosya tasarımçalışmamız ile müşteri toplantılarınız ve özel etkinliklerinizde ciddi ve zarif bir görünüm kazanın, kurumsal yapınızla göz doldurun tutun.
Herhangi tasarımı çalışması yapılmamış markalarınız için de profesyonelliğini kanıtlamış ekibimiz cepli dosya tasarım çalışması gerçekleştirebilir.
İSTANBUL CEPLİ DOSYA Her türlü ihtiyacınıza yönelik özgün çözümler ve yenilikçi cepli dosya tasarımçalışmalarımız ile hizmetinizdeyiz. Tasarımı tamamlanan cepli dosyaların, İstanbul cepli dosya baskı işlemlerini de birebir yürütüyoruz. Böylelikle, tasarım ve üretim sürecinde karşılaşabileceğiz her türlü sorun ve problem ile karşılamanızın önüne geçiyoruz.
Baskı kalitemiz ile her zaman istenilen sonuçları almayı taahhüt ediyoruz. Her kategoride olduğu gibi cepli dosya tasarım çalışmalarımızda da %100 müşteri memnuniyetini garanti ediyoruz.Günümüzde iş dünyasında elde edilmesi en önemli şeylerden biri değerli bir marka imajıdır. Marka imajı ve kurumsal kimlik, ancak uzun zamana yayılan çeşitli pazarlama aktiviteleriyle oluşturulabilir. Şirketler cepli dosya yaptırarak da kurumsal kimliklerine ve marka imajlarına katkıda bulunabilirler. Sunumlar, dosyalar ve teklifler müşterilere bu dosya içinde verilir. Firmalar, toplantılara bu dosyalarla girerler. Diğer tanıtım materyallerini müşterilerine bu dosya içinde sunarak daha etkileyici olurlar.
Cepli dosyalar şirketinizin dış ilişkilerinde kurumsal imajınızı temsil eden önemli öğelerden bir tanesidir. Fuarlarda ürün ve hizmetlerinizi anlatan broşür, el ilanı, katalog gibi tanıtım malzemeleri toplu olarak vemenize olanak sağlayan cepli dosya; önemli evraklarınızın da deforme olmadan taşınmasında faydalıdır.

İletişim

Tel:
+90(212) 481 1600
E-mail:
info@arefmedya.com